ROCK MACHINE Crossride 450 FS Touring ( kat.:"A", vel.: M / 18" )

Bezpečnostní zámek
0 Kč vč. DPH / den
Nabíjecí kabel pro Powerbox
0 Kč vč. DPH / den
Nosič na dvě elektrokola na kouli ORIS
400 Kč vč. DPH / den
Cyklistická Helma
50 Kč vč. DPH / den
Cestovní brašna na zadní nosič
50 Kč vč. DPH / den

Specifikace:

18"
29"
140 Kg
25 Kg
500 Wh, 14 Ah
Sport Drive MD250S
Ø 100 km
Přední odpružení: RockShox Judy Silver TK, Tapered, Lockout / 100 mm
Zadní odpružení: vzduchový DVO OPAL E3,165×40 mm, Trunion
Přehazovačka: SHIMANO ALTUS SL-M2010-9R RapidFire Plus, 9 rychlostí
Brzdy: Shimano BR-MT200, hydraulic disc, 180mm
1 135 Kč vč. DPH / den
Celoodpružené cestovní elektrokolo ROCK MACHINE Crossride e450 FS Touring 2024. S moderní celoodpruženou geometrií a nízkým rámem pro snadný nástup nabízí jízdní vlastnosti skutečného offroadu s pohodlím městského cruiseru. Tento model zvládne více, než kterékoli cestovatelské elektrokolo.

Elektrokolo Crossride e450 FS Touring je osazeno středovým pohonem Sport Drive s vysokým točivým momentem 90 Nm, který je vybavený novým barevným LCD displejem. V rámu je integrovaná baterie s kapacitou 504 Wh, která by měla elektrokolu dát dojezd až 90 km. 

Přední i zadní odpružení je zde převzato z horských kol. Vpředu tak dostanete Rock Shox Judy Silver vidlici se 100mm zdvihem a vzadu pracuje dokonce vzduchový plně nastavitelný tlumič od DVO. Zadní odpružení je zde v poměrně specifickém designu, který z bočního pohledu jako by ukrýval zadní tlumič. Jde přitom o klasickou jednočepovou konstrukci zadní stavby s tlumičem situovaným šikmo dolů nad středem, který prochází dělenou sedlovou trubkou. 

Tento všestranný pomocník dokáže vykouzlit úsměv na tváři nejen během víkendových vyjížděk, ale stejně tak poslouží jako ideální dopravní prostředek. Hliníkový rám v decentním designu je navržen s ohledem na výdrž a kontrolu nad elektrokolem. Pro jízdy za snížené viditelnosti je připraveno výkonné světlo AXA Blueline 30.

Mezi standardní výbavu tohoto elektrokola patří rovněž kompletní osvětlení, a to včetně zadního červeného světla ve tvaru vykřičníku, přímo integrovaného do zadní části blatníku, stojánek, nastavitelná sedlovka a v neposlední řadě také integrovaný zámek zadního kola od renomované značky Abus.