GIANT Stance E+1 ( Kat.:"B", vel.: L / 19" )

Bezpečnostní zámek
0 Kč vč. DPH / den
Nosič na dvě elektrokola na kouli ORIS
400 Kč vč. DPH / den
Cyklistická Helma
50 Kč vč. DPH / den

Specifikace:

19"
29"
130 Kg
23 Kg
630 Wh, 17,5 Ah
Giant SyncDrive ,70 Nm
Ø 80 km
Přední odpružení: RockShox Recon Silver RL, 130mm travel, Lockout, 110x15mm Boost, Maxle Stealth, e-MTB optimized
Zadní odpružení: RockShox Monarch RT, High Volume, 184x44mm, custom tuned
Přehazovačka: Shimano Deore, 12-speed
Brzdy: Shimano MT420, 4-piston, hydraulic disc, 203mm
885 Kč vč. DPH / den
Základem elektrokola je hliníkový rám z vysoce kvalitní slitiny ALUXX SL a s velmi dobře promyšlenou geometrií, díky které se na elektrokole budete cítit pohodlně i při dlouhých vyjížďkách. Stance E+ je vhodný i do technicky náročnějšího terénu, právě tam přijde nejvíce vhod zadní odpružení FlexPoint, které poskytuje zdvih 120 mm, a také vzduchová odpružená vidlice se zdvihem 130 mm. Zejména v kopcích oceníte výkonný středový motor SyncDrive Sport Yamaha, jehož točivý moment 70 Nm spolu s podporou až 350 % vás „vyveze“ i do velmi prudkých nebo dlouhých stoupání.

K dispozici je pět manuálně volených jízdních režimů nebo plně automatický režim Smart Assist, který nastavuje tu nejvhodnější výši podpory za vás, a to díky senzorům zrychlení (akcelerometru) a náklonu. Na ovládání RideControl zapnete elektrický pohon a zvolíte požadovaný stupeň výkonu nebo plně automatický režim Smart Assist. Jakmile se opřete do pedálů, byť jen mírně, aktivujete senzory PedalPlus, které přenášejí informace do řídící jednotky, která vyšle požadavek na odpovídající množství energie do baterie EnergyPak. Následně je energie převedena do motoru SyncDrive, který se plynule rozběhne a začne vám pomáhat při šlapání. Integrovaná baterie EnergyPak Smart umístěná zespodu dolní rámové trubky poskytuje kapacitu 625 Wh a pro její velmi rychlé nabíjení slouží „chytrá“ 6-ampérová nabíječka Smart Charger.

Ovládací jednotka RideControl One ANT+ obsahuje dominantní ergonomická tlačítka pro přepínání jízdních režimů, dobře viditelné LED diody zobrazující stav baterie a zvolený jízdní režim a tlačítko, které aktivuje režim asistence motoru při vedení kola za chůze (tzv. walk assist).

Díky Bluetooth konektivitě pak můžete vaše kolo spárovat s aplikací RideControl, kterou si stáhnete do vašeho chytrého telefonu (ke stažení pro Android, iOS). Tato aplikace vám pak nabídne spoustu dalších užitečných funkcí, jako například úpravu výše podpory ve všech jízdních režimech nebo různé fitness funkce. Konektivita ANT+ umožní propojit e-bike i s některými zařízeními, které využívají tento moderní komunikační protokol (cyklopočítače, sportovní navigace a sporttestery). Kromě standardních modelů Stance E+ určených především do terénu je v nabídce také model Stance E+ EX, který je vybaven zadním nosičem, blatníky, osvětlením a stojánkem – je tedy koncipován spíše jako „dopravní prostředek“.